Magdalena Kotwicka

Magdalena Kotwicka – psychoterapia zorientowana na ciało, TRE® Provider.

Jestem psychoterapeutką w Analizie Bioenergetycznej A. Lowena i psychoterapii głębi Emotional Core Perception B. Adlera (w obu nurtach w trakcie szkolenia i w superwizji Międzynarodowego Instytutu Analizy Bioenergetycznej IIAB i u twórcy ECP Bruno Adlera), co oznacza, że w proces psychoterapeutyczny aktywnie włączam pracę z ciałem (z napięciem mięśniowym i blokadami przepływu energii życiowej).

Od prawie 8 lat pracuję z regulacją systemu nerwowego metodą TRE®, obecnie jako TRE® Mentor. Regularnie biorę udział w szkoleniach, warsztatach i superwizjach grupowych (m. in. z twórcą metody D. Bercelim – USA, nauczycielami M. Nissenem – Dania, D. Guleng – Szwecja, H. Steckel i A. Steckel – Niemcy), podnoszących kwalifikacje w pracy metodą.

Prowadzę również zajęcia związane z regulacją nerwu błędnego i przywracaniem umiejętności powrotu do równowagi, opierając się na teorii poliwagalnej S. Porgesa, od którego również miałam okazję się uczyć w ramach organizowanych w Polsce warsztatów.

Oprócz psychoterapeutycznej pracy z ciałem jestem zafascynowana możliwościami, jakie daje w rozwoju osobistym asysta zwierząt i kontakt z naturą. Aktywnie włączam kontakt z nimi w pracę z regulacją systemu nerwowego. Jestem Prezesem Fundacji Stajni Bella, gdzie prowadzę szkolenia rozwojowe z końmi metodą Horse Assisted Education.